Co otrzymasz po zakupie?

  Pakowanie Prezentów, Personalizacja

Produkty, kupione w naszym sklepie z należytą starannością pakujemy na prezent                                                

  • Przy zakupie pojedynczego upominku, który posiada własne oryginalne i często eleganckie pudełko, produkt na prezent, zapakowany jest w czarny błyszczący papier i satynową kokardę (niebieską, srebrną, kremową lub czerwoną). Jeśli kolor kokardy ma dla Państwa znaczenie, prosimy o taką informację w e-mailu biuro@prezentypremium.pl lub bezpośrednio w formularzu zamówień.

 

  • Przy zakupie zestawu prezentowego, produkty umieszczone są w czarnym pudełku z miękkim wypełnieniem dla bezpieczeństwa. Dodatkowo, wnętrze przykryte jest celofanową taflą, aby delikatne produkty unieruchomić i uszlachetnić wygląd otwieranego prezentu. Pudełko zamknięte jest wieczkiem, a całość zapakowana w błyszczący czarny papier i satynową kokardę (niebieską, srebrną, kremową lub czerwoną). Jeśli kolor kokardy ma dla Państwa znaczenie, prosimy o taką informację w e-mailu biuro@prezentypremium.pl lub bezpośrednio w formularzu zamówień.

 

  • Przy zakupie większej ilości upominków bądź zestawów prezentowych, mogą one być zapakowane według Państwa wskazówek kolorystycznych i materiałowych. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt e-mailowy: biuro@prezentypremium.pl lub korporacyjne@prezentypremium.pl