Prezenty firmowe

 

 Nasz katalog prezentów firmowych, jest stworzony dla  satysfakcji Państwa oraz Państwa klientów, kontrahentów i pracowników. Znajdziemy i zaproponujemy Państwu prezent na każdą okazję i dostosujemy do Państwa budżetu.

 

Prezenty są ważnym elementem kreowania wizerunku firmy i stały się już standardem w biznesie na całym świecie. Dołożymy wszelkich starań, aby dzięki naszym upominkom,  Państwa firma prezentowała się w jak najlepszym świetle. Istnieje cała paleta konwenansów obowiązujących przy doborze upominków, w zależności od tego, jakie są relacje między obdarowującym a obdarowywanym. W przypadku prezentów korporacyjnych jest to o tyle ważne, że może wpłynąć na postrzeganie Państwa firmy. Nawet drobne faux pas w tej kwestii może mieć istotne przełożenie biznesowe.

 

Dla klientów

Proponujemy przygotowanie prezentów dla Państwa klientów. Zarówno tych, z którymi dopiero rozpoczęli Państwo stosunki handlowe, jak i tych, którzy są stałymi odbiorcami Państwa usług lub produktów. I co chyba najważniejsze, stworzymy również ofertę prezentów dla Państwa potencjalnego klienta, którego przywitacie na targach, konferencjach prasowych, wydarzeniach biznesowych czy też akcjach promocyjnych. Doceniony klient - to stały klient!

 

Dla partnerów biznesowych i kontrahentów

Posiadamy wachlarz prezentów, które idealnie wpasowują się w strategię budowania pozytywnych relacji w biznesie. Istnieją sytuacje, które wymagają podkreślania satysfakcji ze współpracy, uczczenia zakończonego projektu bądź domknięcia negocjacji. W dobrym tonie jest również obdarowywanie kooperantów na zakończenie roku, zarówno kalendarzowego jak i finansowego.

 

Dla pracowników

Nie od dziś wiadomo, że to ludzie tworzą siłę i wartość firmy. Jedną z wielu metod na zatrzymanie dobrego pracownika w firmie i co za tym idzie zmotywowanie go do większej efektywności jest uhonorowanie go, choćby kilka razy w roku, drobnym prezentem. Oferujemy Państwu upominki dla pracowników, które będą ważnym narzędziem w budowaniu pozytywnych relacji na linii pracodawca - pracownik.

 

 

Kontakt z działem prezentów firmowych:

 

E-mail:  korporacyjne@prezentypremium.pl  

Telefon:  508 534 037